Cerere unban rgc!

Moderatori: Fondator, Co-Owner, Manager, Owner, Fondatori

Încuiat
Avatar utilizator
rgc
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 02, 2024 1:30 pm
Localitate: Prahova
Status: Neconectat
Romania

Cerere unban rgc!

Mesaj de rgc »

Nick : rgcb0t-
IP : 86.120.249.67
STEAM ID : STEAM_0:0:88615236
Data / Ora : 04.01.2024 19:45 aprox.
Adminul care te-a banat : r0

Motivul Banari : Pentru modelele de la arma,care mi se pare absurda treaba asta.Nici in regulament la playeri nu scrie ca nu ai voie cu modele la arma.

Una e sa ai un skin de playeri si una e sa ai un skin de arma.Skinul de arma nu am vazut pe nici un server,sa iti spuna ceva de ele,atat timp cat nu ies in Wg si sunt legite .Skinurile de playeri sunt interzise pe public/mix ,pentru ca te ajuta sa deosebesti playerii mai rapid,mai ales modelele ESL ,PGL,care ies rosu in WG sau oricare alte modele de playeri.

r0 a facut pozele astea si a spus ca am skinuri pe arma si a spus ca nu e voie pe server cu ele.

Dovada:

Acum 3 zile mi-a facut poze si pass,si a spus ca sunt curat ,sa ma joc si a vazut si el skinurile.

Dovada:


Eu nu prea ma agit sa dau multe explicatii,dar asta mi s-a parut ceva banal.
Unii admini te lasa,unii nu.
Acuma nu stiu regula pe server,daca era o problema putea sa ma anunte sa le pun pe cele default de la primele poze pe server si nu era nici o problema,ca nu ma ajuta cu nimic,decat estetic arata mai bine,atat tot.
Doar doresc o explicatie daca e voie sau nu ,ca pe viitor sa nu se mai repete si intru cu cele default,ca nu e o problema.


Si un test wargods(am rezolvat pana la urma cu wg)+ fara sa ies din cs dupa ce mi-a dat ban.Si nu iese rosu de la skin-urile de arma.
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2803770
Multumesc de explicatie!
Respect!
Avatar utilizator
BENNY
Mesaje: 13
Membru din: Joi Noi 09, 2023 6:23 pm
Status: Neconectat
Romania

Re: Cerere unban rgc!

Mesaj de BENNY »

pro
Avatar utilizator
HaNNy.
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 13, 2021 11:50 am
Status: Neconectat
Romania

Re: Cerere unban rgc!

Mesaj de HaNNy. »

pro
Avatar utilizator
rEaL-JmE
Site Admin
Mesaje: 76
Membru din: Lun Iun 28, 2021 3:03 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:
Status: Neconectat
Romania

Re: Cerere unban rgc!

Mesaj de rEaL-JmE »

acceptat
rez
closed
Încuiat