Reclamatie real-benny

Moderatori: Fondator, Co-Owner, Manager, Owner, Fondatori

Încuiat
Avatar utilizator
alexDauPtIuliana
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Dec 30, 2023 8:24 pm
Status: Neconectat
Romania

Reclamatie real-benny

Mesaj de alexDauPtIuliana »

- Nickname: Alex # Dau Pt Iuliana <3 !
- Nicknameul admininului acuzat: Real-benny
- Steam-id: -
- Motivul reclamatiei: Abuz de acces
- Data & ora: 21
- Dovada (print): nu am facut .
- Sunteti la prima reclamatie? (daca nu, la a cata?): prima !

Va salut pe toti
am si eu o nedumerire ... de ce trebuie sa se faca abuz de acces in asa hal in cat sa te faca sa iti cauti cearta cu el... de ce atata invidie !? de ce nu isi vad de accesul lor si tot odata sunt oameni cu playeri obisnuiti ? ne miram de ce nu intra lumea pe server.

Acest domn pe nume benny, nu este la prima abatere care o face ... am zis sa il las poate are si el momentele lui, dar el are momente mai mereu cu playerii care stiu sa joace CS .
Stia ca nu merge wg. m a pus spectator sa ii dau wg ... norocul meu ca era r0 pe server si a verificat si el ca nu functionaza wg altfel iarasi primeam ban, am mai primit pe alt nume cand wg nu functiona.
Tin sa precizez ca nu am jucat in viata mea cu cod... joc for fun si joc mai mult datorita lui ALEXESTEFAN&POLAR pe acest server altfel alegeam altul ...
Sper ca cel ce trebuie sa vada chestia asta si sa ia in considerare parerea mea. (JME).
Sarbatori fericite tuturor va doresc !
Avatar utilizator
BENNY
Mesaje: 13
Membru din: Joi Noi 09, 2023 6:23 pm
Status: Neconectat
Romania

Re: Reclamatie real-benny

Mesaj de BENNY »

Salut,am întrat pe site și mi sa încărcat pagina,văzând ca se încarcă tiam cerut wg,pana sa intri la wg am reîncercat și eu și am va,ut ca nu merge,am întrat pe sv și ți-am zis ca nu merge,e ok,poți sa joci. Nu înțeleg care e abuzul de acces ca ți-am cerut o verificare.mai degrabă ești ofticat ca ai luat kick pt Rush.apropo,ai grija cum vorbești pe sv ca și pt limbaj poți lua ban.succes
Avatar utilizator
HaNNy.
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 13, 2021 11:50 am
Status: Neconectat
Romania

Re: Reclamatie real-benny

Mesaj de HaNNy. »

closed
Încuiat